Co robić z napadami lęku w depresji?

Witam zmagam się z depresją z napadami lęku .. Biorę doraźnie afobam Propranolol 2 razy dziennie Magneb6 forte Oraz arketis tylko tak psychiatra jest na urlopie a mi skończył się arketis i od kilku dni nie biorę i czuje się okropnie nie wiem czy to nawrót czy skutek że przestałam brać leki mam bóle głowy senność nie mam siły na nic mam napady płaczu rozdrażnienie krzyczę bez powodu czasami czuję takie dziwne uczucie jakby łupanie w głowie ciężko mi to określić nazwac i w tym momencie zaczynam mieć atak paniki że umieram i trzęsą mi się ręce Nie mogę normalnie funkcjonować jak poleżę albo sie prześpię przez chwilę jest okej ...zadzwoniłam do psychiatry i powiedziała że mam iść do lekarza rodzinnego i on powinien jedno opakowanie mi wypisać bo ona jest na urlopie Jestem załamana przestraszona nie wiem co się dzieje bardzo się boje nie chce żeby mi się coś stało zaczynam panikować proszę o jaką kolwiek odpowiedź

Witam,

w tym przypadku wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego który wypisze lek.

Również może Pani z korzystać z pomocy szpitala psychiatrycznego który na izbie przyjęć nie odmówią pomocy w takim stanie jakim się Pani znajduje tym bardziej, że lekarz jest na urlopie a stan się pogorszył.

Pozdrawiam