Co spowodowało krwawienie i duży ból po uderzeniu w okolicy odbytu?

Witam! Ostatnio podczas stosunku z moim partnerem penis wysunął się ze mnie i niechcący z duża siła uderzył mnie w odbyt. Ból był nie do zniesienia, pojawiła się krew. Teraz po kilku dniach gdy załatwiam się to krew nadal się pokazuje. Co mogło się stać? Czy to wszystko przez to Ze to bardzo delikatne miejsce?

Lek. Michał Lenard

Może być to spowodowane urazem, konieczna będzie wizyta u ginekologa.