Co stosować na problemy z krążeniem po przebytym zawale?

Mam 70 lat,wade serca,przebyty zawal,problemy z krazeniem. Od lat pod opieka kardiologa!!! Ostatnio nowo zatrudniony kardiolog pani  oswiadczyla: Nie przychodzic na nastepna kontrolna wizyte!!!! Jak pani zle sie poczuje to dzwonic po pogotowie i do szpitala!!! Moje cisnienie: 160-210,silne bole zamostkowe!!!! Mam 5 roznych lekow na cisnienie co nic nie pomagaja!!! Dzis mam skoki cisnienia bardzo gwaltowne 190 opad na 160,pozniej 136 ,nastepnie 170 i tak sie dzieje caly dzien- nie pierwszy raz juz!!! Szanowna "kardiolog......z przepisala mnie lek co osoby z wada serca nie moga przyjmowac!!!!Maz zwrocil tej "kardiolog"uwage ze tego leku nie mozna stosowac.Odpowiedz "kardiologa" - byla :to nie ma znaczenia!!! Ciekawe co mnie odpiszecie? Nic!!!

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego Ew modyfikacja leczenia lub skierowanie na oddział kardiologiczny lub internistyczny