Co znaczą takie wyniki badań LH i FSH?

Witam. Proszę o pomoc. Zrobiłam badanie LH 3,93 owulacja 9,6-80 folikularna 1,5-8,0 luteralna 0,2-6,5 menopauza 8,0-33,0 fsh 4.68 owulacja 6,3-24,0 foilikualarna 2.9-12,0 luteralna 1,5-7,0 menopauza 17,0-95,0 prolaktyna 18,98. Badanie robiłam w 4 dniu cyklu cykl mam regularny od 1 rok co 28 dni. Proszę o pomoc, bo nie wiem czy mam przyspieszyć wizytę u ginekologa? Mam dopiero za 2 tygodnie.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Wyników nie można trafnie zinterpretować bez zebrania dokładnego wywiadu i zbadania pacjenta, co nie jest możliwe w ramach porady internetowej. Skonsultuj wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Cię i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.