Co znaczą te częste infekcje po stosunkach?

Witam, mam pytanie ponieważ ostatnio po każdym seksie dostawałam okres i łatwo łapałam infekcje. 3,5 tygodnia temu współżyłam ze swoim partnerem i dostałam okres, pomimo brania tabletek hormonalnych Belara. Gdy okres sie skończył pojechałam do mojej ginekolog, pobrała posiew z kanału szyjki macicy, dziś przyszły wyniki i dowiedziałam się że wszystko jest w porządku. Wymaz miałam robiony rok temu i też wszystko było dobrze. Dziś biorę 16 tabletkę i od wczoraj mam okres. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może zaburzenia hormonalne proponuje ponownie udac się do lekarza ginekologa ponownie