Co znaczą te kłucia w okolicy pachwiny?
Witam. Proszę o pomoc lub poradę. Mam 40 lat. Od marca mam dziwne uczucia bólu lub kłucia w okolicy pachwiny. Pomiędzy cewką a udem. Wyniki moczu i krwi w porządku. Urolog chirurg nic nie widzą na USG oraz prześwietleniach. A internista chyba już nie może na mnie patrzeć i wysyła mnie do psychiatry. Moje pytanie brzmi do kogo się zwrócić o pomoc. Bo ja już niemal pomysłu i sił. Pozdrawiam.

MĘŻCZYZNA, 40 LAT ponad rok temu
Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki
Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.
Witam, warto zasięgnąć również opinii ortopedy, być może kłucie wynika ze zmian w obrębie stawu biodrowego