Co znaczą te problemy skórne ramion oraz torsu?

Witam. Mam problemy skórne okolic ramion oraz torsu. Pojawia się u mnie rumien, swędzenie, pieczenie, popękane naczynka i przesuszenie skóry. Czy powinienem się udać do dermatologa czy do lekarza medycyny estetycznej ? I czy jeśli dotyczy to głownie górnych partii ciała to musiałbym również na badaniu pokazywać dolne partie ?

Lek. Tomasz Budlewski

A czy na dolnych sa zmiany? Sadze ze najpierw należy udac sie do lekarza rodzinnego a następnie do dermatologa