Co znaczy brak wypływu mleka od 3-4 miesięcy?

Dzień dobry, 11 miesięcy temu urodzilam dziecko. Przez pierwsze 7 miesięcy karmiłam piersią. Nie miesiączkowałam. Miesiączka w dalszym ciągu nie wystąpiła. Brak wypływu mleka od 3-4 miesięcy (nigdy nie było go zbyt wiele). Próba wywołania miesiączki luteiną zawiodła. Od odstawienia minęły 2 tygodnie. Przyjmowałam 3 tabletki przez 7 dni. co może być przyczyną? Jakie hormony ewentualnie powinnam zbadać?

Lek. Tomasz Budlewski

A możliwość ciąży ? Propknuje sprawdzić beta hcg i koniecznie udac się do ginekologa