Kobieta , 29 lat Witam. Ostatnio. Miałam problem Gdyz podczas sikania bardzo piekło mnie oraz widziałam ze leci mi krew. Po dniu stosowania furaginum krew ustapila ale jeszcze pieczenie zostalo.Dodam że miesiączka spoznilam mi się o 9 dni. Jestem w trakcie karmienia piersią 1.5 roczne dziecko. O czym to może świadczyć? Jestem pod stałą kontrolą ginekologa. Cytologia miałam z wynikiem dobrym zrobiona 2 miesiące temu. Czyzby To może mieć coś wspólnego z polipem bo go mam w dolnej części szyjki macicy.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Lek. Tomasz Budlewski 79
Lek. Tomasz Budlewski Stażysta/Rezydent, Łódź
Edytuj odpowiedź

Opis wskazuje na infekcje dróg moczowych proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego . Jeśli miesiączka nie wystąpiła to wskazana jest oznaczenie beta hcg

 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Cytologia – Młode dziewczyny często zastanawiają się co to jest cytologia. Tymczasem jest ona jednym z elementarnych badań w ginekologii. Cytologia pozwala na ocenę mikroskopijną komórek nabłonka pokrywającego część szyjki macicy pod względem stopnia zagrożenia rozwoju Ginekologia – Profilaktyką i leczeniem chorób wyłącznie żeńskiego układu płciowego zajmuje się ginekologia. Problemy ginekologiczne obejmują zaburzenia miesiączkowania, stany zapalne pochwy, antykoncepcję, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, badania piersi, anorgazmię, problemy z ciążą, nadżerki czy zapalenia przydatków.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: