Co znaczy dyskomfort po urazie miejsca intymnego?

Dzien dobry, dwa dni temu doznalam urazu miejsca intymnego, szew spodni wbil mi sie miedzy wargi od ytego czasu odczuwam bolesnosc a miejsce miedzy wargami prawdopodobnie lechtaczka jesdt powiekszona i twarda tak jakby guz, boli przy dotyku a przez csly czas odczuwam dyskomfort. Czy to moze byc cos powaznego? I czy moge cos doraznie zrobic? Oczywiscie wybieram sie do lekarza ale u mnie wmiescie terminy sa odlegle nawet prywatnie wiec musze czekac na wizyte.

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że doszło do podrażnienia, konieczna ocena ginekologiczna. jeśli ból nie ustępuję proponuje zgłosić się do lekarza ginekologa izby przyjęć szpitala ginekologicznego.