Co znaczy lędźwiowe spłycenie fizjologicznej lordozy?

Proszę o wytłumaczenie moich wyników badań. Spłycenie fizjologicznej lordozy lędźwiowe, półpoziome ustawienie kości krzyżowej.Nierówności i załamanie blaszek granicznych.Tarcze międzykręgowe odwodnione i obniżonej wysokości. poziom L3i L4 szerokopodstawna proturuzja tarczy międzykręgowej powoduje ucisk worka oponowego i wraz z osteofitami obustronne ograniczenie otworów międzykręgowych. Ponadto zaznaczone odczyny zwyrodnieniowe w obrebie blaszek granicznych sąsiadujących trzonów kręgów

Dobry Wieczór,
Obraz sugeruje chorobę zwyrodnieniową kręgosłupa. Postępowanie zależy od ewentualnych objawów no i dokładnego zapoznania się z wynikami badań obrazowych.
Pozdrawiam.