Co znaczy pomarańczowa maź po pierwszym stosunku?

Witam, dwa tygodnie temu miałam swój pierwszy raz. Dwa dni później dostałam okres wszystko przebiegało tak jak powinno ale do dzisiaj mam takie dziwne krwawienie. Leci ze mnie cały czas taka pomarańczowa maź do tego strasznie boli kiedy kończę siku tak jakby coś mi się tam naciągało. Czym to jest spowodowane? Co to może oznaczać? Z góry dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może wskazywać na infekcje , wskazana jest wizyta u lekarza ginekologa po badaniu będzie mozna coś więcej powiedzieć