Co znaczy silny ból i problem z połykaniem po biopsji cienkoigłowej?

Witam. Miałam wykonaną biopsję cienkoigłową guza tarczycy 2 tygodnie temu. Odczuwam silny ból, mam problem z połykaniem, temperaturę po lekach przeciwgorączkowych 37,7 , boli mnie głowa i jestem osłabiona i tak czuję się od 5 dni bez zmian. Lekarz podejrzewa krwiaka. Usg mam za 4 dni. Skąd to się wzięło? Czy to błąd lekarza? Czy mogę tyle czekać jeśli tak źle się czuję?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli dolegliwości są tak nasilone proponuje udac się do izby przyjęć