Co znaczy to swędzenie i bolesność w okolicach piersi?

Witam bola mnie piersi i koło pachy i swedzi jedna kolo pachy siostra mówi ze to normalne przed okresem okres powinnam dostać 12 lub 18 nigdy mnie nie swedzialy ale siostra mówi ze mogło się tak zdarzyć dodam że dwoje dzieci mam i ciążę wykluczam proszę o odpowiedz

Lek. Katarzyna Szymczak

Mogą występować takie objawy, ale proszę także obserwować skórę, gdy pojawi się wysypka może oznaczać półpasiec.
Pozdrawiam