Pieczenie, rwanie i swędzenie pod pachą

Witam ! Pięć lat temu przechodziłem półpasiec po lewej stronie. nie wiem czy to istotne ale w razie pisze. Teraz już prawie miesiąc borykam się z pieczeniem ,swędzeniem i rwaniempod lewą pachą. Byłem u lekarza lecz on przepisał mi tylko środki przeciwbólowe, lecz nie pomagają. Nie posiadam żadnej wysypki ani zaczerwienienia. Co to może być ? Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam

Szanowny Panie,
mogą to być dolegliwosci bolowe o charakterze powiklan po przebytym polpascu..Jednak przy dolegliwosciach jakie Pan opisał utrzymujacych się miesiac sugeruję ponowną konsultację u lekarza pierwszego kontaktu lub dermatologa.