Co zrobić, jeśli jestem kompletnie pogubiony w swoim życiu?

Witam mam 22 lata jestem kompletnie pogubiony w swoim zyciu nie mam planow na przyszlosc nie wiem co chcialbym robic w dalszym zyciu nie mam skonczonej zadnej szkoly sredniej pracuje na umowe na zlecenie a pomoc w poradniach (juz 3 roznych) nie przynosi skutkow zawsze konczy sie tym samym "Pan musi sobie to poukladac, wziac sie za siebie, nic powaznego panu nie jest, jest pan inteligentny tylko troche zagubiony". Co dalej?

Witam,
zawsze jednak pomimo nawet pewnych porażek po drodze, szukać siebie, swojej drogi. czasem przychodzi to szybciej, czasem potrzeba na to nieco więcej czasu. Czasem jest to łatwiejsze, czasem trudniejsze, nierzadko zależy też od innych życiowych okoliczności, jednak mimo wszystko warto myśleć o sobie, szukać dla siebie właściwej drogi. Warto dalej poszukiwać pomocy. Gdyby miał Pan taką potrzebę zachęcam do kontaktu indywidualnego. Pozdrawiam.

Dzień dobry!

A co dotąd próbował Pan zrobić, zmienić? Jakie pomysły, plany, marzenia przychodziły Panu do głowy? Jak chciałby Pan wyobrażać sobie swoją przyszłość?

Pozdrawiam!

Dzień dobry,

Proszę znaleźć PSYCHOTERAPEUTĘ (najlepiej z certyfikatem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego) w swojej okolicy i umówić się na osobistą konsultację.