Co zrobić w przypadku fałdu skóry powstałego po hemoroidzie?

Witam, chciałabym się dowiedzieć bo od jakiegos czasu mam taką jakby fałdke. Miałam jakiś czas temu hemoroida. I została mi taka fałdka po nim. Nie boli, ale czasami swędzi. I ta fałdka czasami się chowa a czasami jest widoczna. Czy to coś groźnego?

Lek. Michał Lenard

Nie jest to nic groźnego i na chwilę obecną nie wymaga leczenia. Sugeruję wspomnieć o tym swojemu ginekologowi przy okazji najbliższej wizyty kontrolnej. Pozdrawiam!