Codzienny intensywny trening mięśni brzucha

witam,mam takie pytanie czy mogę codziennie robić intensywny trening całego ciała i turbo spalanie i intensywny trening mięśni brzucha?jeśli nie to proszę mi podpowiedzieć co mogę z czym łączyć i czy codziennie czy nie,i czy mogę wplatać w te treningi tabatę?

Witam,

nie zalecam codziennego treningu, ponieważ mięśnie muszą mieć czas na regenerację. Trening tabata i turbo spalanie najlepiej wykonywać do 3 razy w tygodniu. Trening całego ciała i brzuszki co drugi dzień. Przyniesie to zdecydowanie lepsze efekty niż codzienne ćwiczenia i przemęczanie organizmu i mięśni.
Do tego proszę pamiętać że dieta stanowi 70% sukcesu.
Jadłospis powinien być dostosowany do Pani zapotrzebowania energetycznego. Bardzo ważne jest to co jemy przed i po treningu.
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk