Czas zagnieżdżania zarodka a wiek ciąży

Witam. Czy jest możliwość że dłuższy czas zagniezdzania zarodka w macicy mógł spowodować że w następnych tygodniach ciąża według usg wychodzi na młodsza niż wskazywalby termin ostatniej miesiączki? Nie ma raczej możliwości późniejszej owulacji u mnie gdyż mam krótkie cykle zazwyczaj 24dniowe i pierwszy pozytywny test wyszedł już w 22dc potem kolejno 23, 24, 25 i 28dc. Na pierwszym usg 6t4d zarodek miał tylko 2mm. Zdaje siebie sprawę że muszę nastawić się też na najgorsze. Dziękuję za odpowiedź.

Różnica w wieku ciążowym obliczanym z terminu miesiączki a z USG to różnica około 2 tygodni. Jest to normalna sytuacja nie budząca niepokoju.