Czerwona, odstająca od skóry wysypka u 3-latka

Witam mam 3- letniego synka od 26 lipca ma na ciele czerwone kulka troche grube odstajonce od skury jestesimy w londynie bylam w polskiej przehodni lekaz powiedzial ze to sie nazywa horoba zakazina ale nie jest zakazinom nic z tego nie rozumie!!! Ze niby to sie utrzymuje do 4 mies I znika a tu nic

Aleksander Ropielewski

Być może chodzi o rumień zakaźny. Jednak wysypka w tej chorobie zanika najpóźniej po ok. 3 tygodniach. Ponieważ nie mam możliwości oceny zmian na skórze Pani syna nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Zachęcam do kontaktu z lekarzem.