Czerwone krostki na penisie i świąd

Witam, gdzieś w lipcu pierwszy raz pojawiły się czerwone krostki na penisie, początkowo myślałem że to alergia i posmarowałem spirytusem i zeszło, później co jakiś czas się pojawiały i dalej smarowałem i też ustępowało zauważyłem że jest bardziej występuje po nocnych zmazach, bądź po nie częstym dbaniu o te okolice, gdy zostawię je na dłuższy czas się mnożą i towarzyszy temu świąd... Czasami jest też zimny penis. Nie uprawiałem sexu od roku. Co to za choroba? Do jakiego lekarza się udać?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Objawy wskazują na infekcję grzybiczą, proszę się udać do dermatologa.
Pozdrawiam