Czerwone plamki na łydkach, mdłości, ból kości i niekontrolowane ruchy kończyn

Witam, mam na obu łydkach czerwone plamki, nie wiem czy one są spowodowane po depilacji czy też nie, ale w każdym bądź razie nie znikają od razu nawet jak na nie naciskam to muszę potrzymać 2 sekundy żeby zrobiły się białe, mam mdłości chociaż nie jestem w ciaży bo nie współżyłam z chłopakiem.Bolą mnie kości, mam niekontrolowane ruchy kończyn gdy leżę i nic nie robię. ASO 330. co się dzieje? Proszę o szybką odpowiedź.

Mało danych. Trzeba się dalej obserwować, zmierzyć temperaturę. W przypadku utrzymywania się objawów będzie trzeba iść do lekarza. ASO jest trochę podwyższone ale to o niczym nie świadczy. Nie wiadomo jakie było wcześniej. Reasumując niewykluczona jest infekcja paciorkowcowa. Jeśli będzie temperatura to może trzeba będzie zastosować antybiotyk. Pozdrawiam.