Mężczyzna , 40 lat W środę 05.02.2014 bylem u lekarza który stwierdził jakieś przeziębienie przepisując mi DOXYRATIO M +ULTRALA C RICH+IBUPROFEN-PABI ja oprócz tego kupiłem Essetreen complex gdyż mam uszkodzoną wątrobę (prawdopodobnie od alkoholu) gdy zacząłem brać te leki pojawiły mi się czerwone plamki na twarzy które bardzo szybko się złuszczają.Nadmieniam iż nie jestem na nic uczulony (przynajmniej nic o tym nie wiem). Proszę o jakąś poradę Jarosław l.39
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Dermatologia – Jeśli złość sprawia, że stajesz się blady, wściekłość z kolei powoduje, że twoja twarz oblewa się czerwienią, z powodu zimna zaś siniejesz, to takie zmiany barwy skóry są zasadne i łatwo wytłumaczalne. Gdy jednak ni stąd, ni zowąd na skórze pojawiają się czerwone plamy lub inne zmiany, mogą one być zapowiedzią rozmaitych chorób.
  • Zmiany skórne

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników:

Artykuły na ten temat
Dermatologia

Pokrzywka - rodzaje, objawy, diagnostyka, leczenie

Pokrzywka - rodzaje, objawy, diagnostyka, leczenie

Pokrzywka to niejednolity zespół chorobowy, który charakteryzuje się występowaniem wykwitów w postaci bąbli (podobnych do tych po poparzeniu pokrzywą). Wykwity te mają zabarwienie różowe lub porcelanowo-białe, mogą być różnych kształtów i rozmiarów. Powstają...