Czerwone plamki na twarzy po przyjmowaniu leków na przeziębienie

W środę 05.02.2014 bylem u lekarza który stwierdził jakieś przeziębienie przepisując mi DOXYRATIO M +ULTRALA C RICH+IBUPROFEN-PABI ja oprócz tego kupiłem Essetreen complex gdyż mam uszkodzoną wątrobę (prawdopodobnie od alkoholu) gdy zacząłem brać te leki pojawiły mi się czerwone plamki na twarzy które bardzo szybko się złuszczają.Nadmieniam iż nie jestem na nic uczulony (przynajmniej nic o tym nie wiem). Proszę o jakąś poradę Jarosław l.39

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej są wynikiem reakcji alergicznej. Proszę ponownie skontaktować się z lekarzem który zlecił wymienione preparaty.