Czerwone zmiany na skórze i języku oraz problemy z krzepliwością

Witam serdecznie. Mam pytanie odnośnie mojego taty. Zostało zrobione badanie krwi okazało się, że ma jakiś problem z krzepliwością krwi. Pluł krwią, na ciele oraz języku pojawiły się jakieś krwawe wypryski. Zawiozłem tatę do szpitala i kazali mu zostać. Teraz pytanie jak wygląda leczenie oraz co może być tego objawem ? Czy jest to coś poważnego? Pozdrawiam serdecznie M.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania i zapoznania sie z wynikami badań cieżko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udac sie do lekarza prowadzacego leczenie w szpitalu.