Częste bóle głowy w charakterze kłucia i problemy żołądkowe a nerwica

moje objawy to:czeste bole głowy w charakterze kłucia badz jednego ucisku,ciałe problemy zoładkowe tzn jest mi niedobrze,ale tak od przełyku i gardła rzadko od zoładka,rozne kłucia w roznych czesciach ciała ale głownie koło serca i w klatce piersiowej(czasem mi sie wydaje ze kuje mine serce) mam tez takie pojedyncze mocniejsze uderzenia serca oraz odczowam pulsowanie w roznych czesciach ciała,mam 170 cm wzrostu i waze 50 kg czy o jest nerwica czy powazna choroba bo sam juz nie wiem prosze o rade

Witam,

żeby zdiagnozować zaburzenia nerwicowe trzeba wykluczyć inne choroby. Zachęcam więc Pana do odwiedzenia lekarza internisty, opisania mu swoich objawów, a wtedy on pokieruje Pana dalej - na badania lub do specjalisty.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Witam, prosze zglosic sie do lekarza POZ, ktory zleci badania, jesli wyklucza one zmiany fizyczne, zachecam do wizyty u lekarza psychiatry, ktory zdiagnozuje wtedy Pani stan oraz doradzi forme pomocy.Pozdrawiam.