Częste bóle i zawroty głowy, rzadkie omdlenia, potliwość, pisk w uszach

Witam Państwa. Prosiłbym o pomoc w diagnozie albo jakiekolwiek informacje. Objawy: -częste bóle i zawroty głowy -rzadkie omdlenia(potliwość,zawroty,pisk w uszach,uczucie wymiotne) -przybranie wagi -problemy z pamięcią -problemy żołądkowe -ciągłe zmęczenie Badania:Krew: -MPV 7.1(7.2-12.0) -Żelazo 11.4(11,6-31,3umol/l) Reszta dolne granice Mocz: -Ciała ketonowe,b.liczne moczany Horm: -Testosteron 2.26(2.41-8,27ng/ml) -Estradiol 59.2(11.6-41.2pg/) -FSH 1.16(1.5-12.4miu/) -DHEA 19.57(1.8-12.5ng/)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem w oparciu o szczegółowe dane kliniczne i historię Pana choroby.