Częste wizyty w toalecie u 23-latka

Witam, mam 23 lata uprawiam sport i nie mam problemów ze zdrowiem. Od pewnego czasu męczy mnie częsta wizyta w toalecie około 3-5 razy na dzień (stolec). Czym to może być spowodowane?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Przetrenowaniem,przewodnieniem, zaburzeniami flory bakteryjnej jelita, o chorobie zapalnej jelit, itd. Wskazana konsultacja z lekarzem rodzinnym.