Czy 3 cesarskie cięcie u osoby po kamicy woreczka żółciowego jest konieczne?

Witam, piszę z zapytaniem o trzecie cesarskie cięcie. Pierwszą cesarkę miałam w 2011 roku zaś drugą w 2012 i przy czym miałam kompikacje z utratą dużej ilości krwi. Bardzo się obawiam kolejnej cesarki którą mam mieć w lutym 2018r. Jestem obecnie miesiąc po operacji KAMICY WORECZKA ŻÓŁCIOWEGO. Boję się o życie maleństwo jak i o swoje. Z góry dziękuje za jakąkolwiek odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ocena blizny macicy w badaniu usg i ocena ew czy można rodzić siłami natury.