Czy 3 dni z Duphastonem wystarczą na przywrócenie okresu?

Dzień dobry.Jestem po drugim cyklu z Clostilbergyt i mam cykle monitorowane.01.09.14 byłam na wizycie i Doktor stwierdził owulacje za 2-3 dni.03.09.14 dostałam plamienia a dnia następnego wg mnie okresu.Zawsze cykle miałam mega regularne 28dniowe. Okres ostatni 18.08.14 i w chwili obecnej brak okresu a w ciąży nie jestem. Lekarz przepisał mi Duphaston na wywołanie okresu, kazał brać 3 razy dziennie przez 3 dni. . Czy te 3 dni z Duphastonem wystarczą na przywrócenie okresu?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Po zakończonej kuracji powinno pojawić się krwawienie. W przeciwnym wypadku konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza.