Czy ból gardła, kaszel oraz gorączka może być powikłaniem po makijażu permanentnym?

Witam , wczoraj o 11 miałam robiony makijaż pernamentny brwi czułam się dobrze i nie przypuszczałam ze będę chora , dziś jestem dzień po zabiegu i boli mnie gardło , mam kaszel oraz gorączkę , czy to może mieć coś wspólnego z jakimś powikłaniem po zabiegu czy raczej przypadek ? Prosze o pomoc , bo trochę się denerwuje

Dzień dobry, po zabiegach makijażu permanentnego nie odnotowano dotychczas takich przypadków,najprawdopodobniej to zbieg okoliczności.

Pozdrawiam