Czy ból w podbrzuszu i piekące sutki to oznaka ciąży?

Witam serdecznie. Mam pytanie 6 dni temu wyjełam iplant antykoncepcyjny(podsórny) staramy sie z mezem o kolejne dziecko,od 2 dni boli mnie w podbrzuszi a od wczoraj pieka mnie sutki i mam lekko spuchniete piersi, czy to mozliwe ze moglam juz zajsc w ciaze? Z góry dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam. Iza
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych objawów ocenić prawdopodobieństwo ciąży. Teoretycznie jak najbardziej jest to jednak możliwe, że już zaszła Pani w ciążę. W celu potwierdzenia lub wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy.