Czy brązowe upławy w moim przypadku mogło oznaczać krwawienie implantacyjne?

od dwóch lat cierpię na zaburzenia odżywiania. Nie jestem najgorszym przypadkiem anoreksji, ale ciężko jest mi zaprzestać restrykcji. juz przed chorobą miałam nieregularne miesiączki, przez co ciężko było mi określić dni cyklu. przez dwa lata upławy pojawiły się u mnie może z 5-6 razy. ostatnie drobne krwawienie miałam w lipcu, po dość długiej przerwie. brązowe upławy pojawiły mi się we wrześniu. od września do dziś miałam przerwę, po czym znów pojawiły się dzisiaj brązowe upławy. pomimo drobnej budowy, przez ostatni czas mam wzdęty brzuch. Mam chłopaka i uprawiamy razem seks. ok tygodnia/dwóch podczas stosunku zsunęła się nam prezerwatywa. czy brązowe upławy w moim przypadku mogło oznaczać krwawienie implantacyjne, czy raczej jest to infekcja bądź efekt zaburzeń hormonalnych? Dodam, że w ostatnim czasie pojawiał się u mnie mętny śluz koloru mlecznego o żółtawym zabarwieniu, a szyjka macicy jest raczej rozpulchniona i wydaje się być zamknięta.

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciąża nie jest wykluczona, aczkolwiek w pani przypadku trzeba brać wiele czynników pod uwagę. Wskazana jest kontrola u ginekologa.
Pozdrawiam