Czy coś może mi się stać, jeśli krwawię już od 53 dni?

Witam.msm na imie beata.pisakam do panstwa w sprawie krwawienua ktore trwalo ponad 40dni a onecnie trwa 53dzien.bylam u lekarza zapisal mi zelazo.poniewaz poziom zelaza mam 6.4.i kazal sie umowic do ginekologa.wizyte mam dopiero 15stycznia.bardzo sie martwie.bo to jeszcze dwa tygodnie.krew leci nadal.czy nic mi sie nie stanie do tego czasu?biore leki Grepid 75mg oraz Simvastatine40mg.no i mam misniaki.pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

a z jakiego powodu grepid? proponuje zgłosić się do.izby przyjęć szpitala ginekologicznego