Czy Detraven ma wpływ na antykoncepcję?

Czy Detraven ABC obniża skuteczność tabletek antykoncepcyjnych?
KOBIETA, 34 LAT 11 miesięcy temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie,

nie znajduje się specjalnych przeciwwskazań do stosowania wymienionego preparatu podczas brania antykoncepcji. Nie powinien negatywnie wpływać na działanie tabletek, dlatego nie ma powodów do używania dodatkowego zabezpieczenia.

Więcej informacji na podany temat można znaleźć w treściach, do których odsyłam w linku poniżej:

https://portal.abczdrowie.pl/antykoncepcja

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.