Czy Proslimer ma negatywny wpływ na antykoncepcję?

Czy ProSlimer obniża skuteczność tabletek antykoncepcyjnych?
KOBIETA, 38 LAT 10 miesięcy temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie,

niestety, nie ma wystarczających informacji, aby precyzyjnie określić, jakie dokładnie hormony są przez Panią zażywane. Jednak, jeśli odnosimy się do najpopularniejszych tabletek antykoncepcyjnych, wydaje się, że suplement diety ProSlimer nie powinien wpływać negatywnie na ich skuteczność.

Niemniej jednak zawsze zaleca się ostrożność przy stosowaniu różnych suplementów lub leków. Ważne jest, aby przed podjęciem jakichkolwiek decyzji dotyczących suplementacji konsultować się z lekarzem.

Więcej informacji na podany temat można znaleźć w treściach poniżej:

https://portal.abczdrowie.pl/jak-przyjmowac-tabletki-antykoncepcyjne

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.