Czy istnieje możliwość braku łechtaczki?

Mam 25 lat, miałam w życiu dwóch partnerów seksualnych ale tak naprawdę aktywna seksulanie jestem od pół roku. Zupełnie nie odczuwam przyjemności z stosunku, nigdy nie miałam orgazmu. Nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić, z partnerem próbowaliśmy wielu technik. Oboje nie jesteśmy w stanie znaleźć u mnie łechtaczki, czy istnieje możliwość jej braku?

Witam serdecznie. Pośród wad wrodzonych układu moczowo-płciowego istnieją także zaburzenia rozwojowe łechtaczki - również jej niewykształcenie. Jest to jednak bardzo rzadka sytuacja. Być może Pani łechtaczka wymaga silniejszego pobudzania. Aby sprawdzić, czy rzeczywiście występują nieprawidłowości anatomiczne najlepiej byłoby udać się do ginekologa. Pozdrawiam!

http://www.slomka.org/