Czy jeśli d dimery wychodzą prawidłowo to nie muszę ich powtarzać?

Witam. Od dłuższego czasu boli mnie noga ciągnie się to już ok 2 lat. Kolano, lydka ,podudzie bez obrzekow, zasinien. Mam zrobione szereg badań. Kilka krotnie USG nog, 1.5 miesiąca temu robione d dimery wynik 0.095. kilka razy miałam robione i zawsze wynik był w normie. Noga nadal boli. Rezonans kręgosłupa wyszedł średnio. Wypuklina 2mm, wąski kanał rdzeniowy. Generalnie leczenia żadnego nie wprowadzono. Mam pytanie czy jeśli d dimery wychodzą prawidłowo nie muszę ich powtarzać? Obecnie czekam na rezonans odcinka piersiowego dziękuję

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Nie ma konieczności powtarzania tego badania - chyba że pojawia się nowe dolegliwości o charakterze zakrzepowo- zatorowym.