Czy jeśli uprawiałam petting dzień po zakończeniu miesiączki to mogę być w ciąży?

Czy jeśli uprawiałam petting dzień po zakończeniu miesiączki to mogę byc w ciąży? Okres miałam właśnie w tym samym miesiącu (26.02.2018),lecz jyz jest 27.03 i nie dostałam kolejnej

Lek. Michał Lenard

Ciąża nie jest możliwa, jeżeli podczas ewentualnego wytrysku sperma nie dostała się do Pani narządów rodnych.