Czy jest możliwe, aby w 6tc od ostatniej miesiączki nie było jeszcze nic widać?

Witam, 12.10 - miałam pierwszy dzień ostatniej miesiączki. Po 4 dniach opóźnienia kolejnej miesiączki zrobiłam test, wyszedł pozytywny, mimo, że nie był z porannego moczu. Na drugi dzień z rana kolejny test, równieź pozytywny. Udałam się do ginekologa i wynik Usg, jest następujący: Trzon macicy tyłozgięciu o grubości 47,3mm, jednorodny, endometrium grubości 20,4mm, jajnik prawy o wymiarach 33x23mm, jajnik lewy o wymiarach 35,5x26mm z pęcherzykiem średnicy 19,5mm. Pozatym powiedział, że jeszcze nic nie widać, ale to na pewno ciąża i mam przyjść za tydzień. Czy faktycznie jest szansa na ciąże? Czy jest możliwe, aby w 6tc od ostatniej miesiączki, nie było jeszcze nic widać? Dodam, że mam wachania nastroju, obolałe i nabrzmiałe piersi, białą wydzieline, ciągle mi się odbija i szybko się męcze.

Lek. Tomasz Budlewski

tak jest to możliwe. warto jest oznaczyć poziom beta hcg i ponownie udać się do lekarza ginekologa.