Czy jest możliwe, że zaszłam w ciążę?

Witam, od 3 miesiecy regularnie stosuję tabletki antykoncepcyjne. Srednio cykl trwa 28 dni. W piątek miałam pierwszy dzień i zawsze plamienie trwa do poniedziałku. W piątek wzięłam pierwszą tabletkę Euthyrox i plamienie ustąpiło następnego dnia. Czy to powód do obaw? Czy Czy to zbieg okolicznosci i mozna spodziewac sie ciazy?

Lek. Paweł Szadkowski

Nie powinno to stanowić powodu do niepokoju. Skoro tabletki były brane regularnie, nie powinno być ciąży.