Czy jest możliwość że zaszłam w ciążę z moim chłopakiem?

Witam, kochałam się z chłopakiem 10 dni przed okresem A on skończył we mnie, okres mam nie regularny i miesiaczka występuje co miesiąc lub później. Czy jest możliwość że zaszlam w ciążę?

Lek. Wojciech Zygmunt

Tak. Szansa jak najbardziej jest. Pierwszym objawem jest zwykle spóźniające się krwawienie miesiączkowe. Jeżeli będzie się ono spóźniało o ok. 10-12 dni (biorę pod uwagę pani nieregularny okres) to polecam wykonać test ciążowy. Pozdrawiam i życzę zdrowia.