Czy jest prawdopodobieństwo, że krążek wypadnie?

Witam, byłam dzisiaj u ginekologa i przepisał mi jako pierwsze środki antykoncepcyjne krążke NUVARING. I mam kilka pytań. Ok którego momentu ich stosowania moge pozwolić aby partner kończył w środku? Czy jest prawdopodobieństwo że wypadnie podczas stosunku lub codziennego ruchu? Czy podczas stosunku partner nie wepchnie krążka za daleko?

Co do ochrony antykoncepcyjnej proszę pamiętać że żadna metoda nie jest 100% bezpieczna, w przypadku krążka proponowałabym odczekać 2-3tygodnie