Czy jest szansa na ciążę przy PCOS?

Witam, Mam zespół policystycznych jajników i bardzo nieregularne miesiączki,chciałabym mieć dziecko. Lekarz zalecił antykoncepcje hormonalna oraz powiedział że mogę przyjmować tabletki min. 3 miesiące i poźniej współżyć najlepiej codziennie ponieważ po odstawieniu jajniki bardziej intensywnie pracują więc tak zrobiłam. Dziś mija 31 dzień od ostatniej miesiączki po odstawieniu zrobiłam test wyszedł negatywny czy jest szansa ze uda mi się zajść w ciąże bez dodatkowego leczenia?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze jest proponuje kierowac się zaleceniami lekarza badającego