Czy jest szansa na zagnieżdzenie się komórki jajowej, gdy w czasie owulacji endometrium wynosi 4 mm?

Czy jest szansa na zagniezdzenie sie komorki jajowej w macicy, gdy w czasie owulacji endometrium wynosi 4 mm?

Dzień dobry, szansa jest, jednak zbyt cienkie endometrium może utrudnić nie tylko implantację, ale także prawidłowy rozwój ciąży. Proszę pozostawać pod kontrolą ginekologa.