Czy jest to prawidłowy przyrost w ciąży?

Witam, na wizycie u ginekologa w środę był pęcherzyk ciążowy 3mm, B-hcg wynosiło 1080, natomiast w piątek pęcherzyk miał 6mm, a hcg 1990. Czy jest to prawidłowy przyrost? Lekarz powiedział że ciąża może się nieprawidłowo rozwijać ponieważ ostatni okres miałam 7 tygodni od wizyty w środę, ale nigdy nie miałam regularnych miesiaczek.

Lek. Michał Lenard

Przyrost wygląda na prawidłowy, ale należy pozostawać pod opieką ginekologa. Pozdrawiam!