Czy możliwy jest prawidłowy rozwój ciąży?

Witam, jestem w ciąży. Pani Dr po zbadaniu mnie usg powiedziała że mam widoczny pęcherzyk ciążowy 1 cm ale na ten wiek ciąży jest zbyt mały i jest to prawdopodobnie ciąża pozamaciczna, zleciła mi badanie beta hcg. Pierwszy wynik wyszedł 10128 czyli 6 tydzień ciąży, natomiast po 48 godzinach wynik był 15330. Pani Dr mówiła że beta musi urosnąć minimum 66%. Chciałabym wiedzieć czy przy przyroscie o 52% ciąża może rozwijać się prawidłowo? I co oznacza pęcherzyk ciążowy jeśli to ciąża pozamaciczna?

- tak, może 66% nie jest jednoznaczną normą przyrostu i mogą w tym względzie być nieznaczne odchylenia
I co oznacza pęcherzyk ciążowy jeśli to ciąża pozamaciczna?
- proszę zadać to pytanie Pani doktor, bo jeśli pęcherzyk ciążowy widzi w jamie macicy to w jaki sposób podejrzewa ciążę pozamaciczna???