Czy jest zgrubienie obok złamania kostki?

Witam Chciałbym zapytac, Jestem po złamniu kostki bocznej z przemieszczeniem nie było operacji dzis mija 7 miesiac z noga lepiej a czykolwiek kole złamania zauwazyłem jakby taką kość/guzek nie boli ale nie pokoi mnie ze moze byc cos nie tak:(

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedziec