Czy kamień z moczowodu mógł się cofnąć do nerki?

Witam mam kamień 4 na6 mm był już w moczowodzie w dolnej części, ale teraz dwóch lekarzy podczas usg stwierdziło że w moczowodzie nie ma kamienia ale nie widziałam jak wypada. Czy mógł się cofnąć do nerki? Podczas badania usg pęcherz nie był wypełniony. Pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Bardziej prawdopodobne jest to że się zdefragmentował i został wydalony.