Czy konieczna jest operacja przy tężyczce?

Witam serdecznie.Mam pytanie do endokrynologa.Lecze sie na tezyczke.Przyjmuje wapn wit d3 magmez i potas.Mam 3 nawrot madczynnosci tarczycy.Lekarz powiedzial mi ze ze teraz to juz operacja.Bardzo boje sie tezyczki pooperacyjnej bo ona juz teraz mi bardzo dokucza.Jak jej zapobiec?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego bez poznania wyników i całej historii medycznej pacjentki ciężko się wypowiedzieć