Czy krostki z tyłu języka zejdą same?

We wtorek stwierdzono u mnie angine ropną i podano antybiotyk. Gorączka przeszła, ból ucha i gardła również. Dzsisiaj mija 4 doba brania antybiotyku a ja mam dyskomfort na języku. Tak jakiy się coś do niego przyczepiło. Zauważyłam na nim biało-żółty nalot i krostki z tyłu języka. Czy powinnam się martwić. Czy one same zejdą?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego po bezpośrednim badaniu będzie można coś więcej powiedzieć